Interne jeugdcompetitie

Bij de jeugd wordt op de clubavond in de groepencompetitie gespeeld. Per seizoen zijn er twee cycli, de eerste loopt ongeveer tot eind januari, de tweede tot de zomervakantie. Aan het eind van iedere cyclus worden er bekers uitgereikt!

De Konings-, Dame-, Toren- en Lopergroep spelen eerst hun partij in de aula beneden (18.45-19.30), en hebben daarna les in de lokalen op de eerste verdieping (19.30-20.15). De Paarden- en Pionnengroepen hebben eerst les in de lokalen op de eerste verdieping (18.45-19.30), en spelen daarna hun partij beneden in de aula (19.30-20.00).

Het is de bedoeling dat alle kinderen in de eerste helft met de klok spelen en hun zetten noteren. Hier leer je beter door na te denken, minder snel te schaken, en je kunt je partij met een trainer naspelen. Voor deze partij-analyse kun je terecht bij Kroongroeper CHARLES, die tweemaal in de drie weken een analyse-tafel in de aula zal bemannen.

De indeling van najaar 2018:

JadeKoning
RufusKoning
IngoKoning
OlivierKoning
JuleKoning
SuvanKoning
SenyaKoning
RyanKoning
MaxKoning
LanKoning
PieterDame
PjotrDame
JayDame
JackDame
DanielDame
JuliusDame
KayenDame
DanialDame
MengToren
TomToren
IvanToren
VicToren
WesselToren
LennoxToren
SimonToren
IbrahimToren
BaruchToren
OskarLoper
LexLoper
PieterLoper
ClémentLoper
PaulusLoper
SimonLoper
RabbaniLoper
IlanLoper
NajiaLoper
OlavPaard
EmielPaard
JanPaard
LiorPaard
MatteoPaard
MerijnPaard
MyrthePaard
NielsPaard
Ruben-JayPaard
TobiasPaard
WayraPaard
Phuong-ngaPion 1
AlexPion 1
AnthuPion 1
ArouaPion 1
BenPion 1
DavidPion 1
FietjePion 1
JeppePion 1
JosephinePion 1
MaximePion 1
IsraPion 2
AmaniPion 2
NoraPion 2
HadiaPion 2
NadechePion 2
DjunaydPion 2
RedaPion 2
ImadPion 2
AnPion 2

Vanaf 15 februari 2018 tot de zomervakantie is dit de groepsindeling van de jeugdinterne:

Kroongroep: Job, Khoi, Matteo, Kasper, Aadi, Charles, Eline, Jonah, Rafael

Koningsgroep: Jade, Rufus, Rafael, Ingo, Olivier, Jule, Suvan, David

Damegroep: Max, Senya, Jack, Samson, Pieter, Pjotr, Jay, Lan

Torengroep: Danial, Tom, Ivan, Kayen, Vic, Meng, Yassine, Julius

Lopergroep: Arseniy, Oskar, Lex, Seth, Clement, Ibrahim, Simon, Rein, Baruch Geyers, Pieter

Paardengroep: Matteo, Ilan, Ruben Jay, Jonathan, Emiel, Rabbani, Leven, Najia, Paulus, Tobias, Lior

Pionnengroep: Aleksandra, Vera, Selma, Bregje, Wayra, Just, Naoufal, Robin, Fernand, Phuong Nga

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Als een partij snel klaar is, kan er nog een potje gespeeld worden voor de revanchecompetitie.

Als er geen tegenstander voor je is in de groepencompetitie, speel je voor de laddercompetitie.

Drie ouders zijn roulerend tafelleider:

Henk (Julius), Barbara (Kasper) en Luuk (Matteo).

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Van september 2017 tot januari 2018 was dit de groepsindeling van de jeugdinterne:

KROONKONINGDAMETORENLOPERPAARDPION
JobJadeMaxLanJanMatteo d BAleksandra
KhoiNilsDavidTomJuliusIlanLior
MatteoRufusSenyaIvanArseniyClémentNajia
KasperIngoWytzeKayenLucasRuben-JayVera
AadiOlivierSamsonNemoMengJonathanSelma
CharlesJulePieter v LVicOskarBaruchPaulus
ElineSuvanPjotrDanialLexSimon HBregje
JonahRafaelJaySethPieter HPhuong-nga
Rafael
YassineEmielWayra

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

De groepencompetitie voor de tweede helft van seizoen 2016/2017 was als volgt ingedeeld:

KONINGSGROEP(8 spelers): Job, Khoi, Matteo, Leon, Kasper, Aadi, Charles, Eline

DAMEGROEP (8 spelers): Jonah, Jade, Nils, Rafael, Daniel, Rufus, Ingo, Olivier

TORENGROEP (9 spelers): Max, Senya, Wytze, Jack, Samson, Suvan, Joris, Pieter, Jule

LOPERGROEP (8 spelers): Ismael, Danial, Boaz, Jay, Koert, Lan, Tom, Dries

PAARDENGROEP (8 spelers): Klaas, Julius, Donovan, Nemo, Louis, Mark, Jan, Ivan

PIONNENGROEP (8 spelers): Andrey, Daan, Aleksandra, Arseniy, Ruben-Jay, Oskar, Simon, Jonathan

Koning

Dame

Toren

Loper

Paard

Pion

1

Job

Jonah

Max

Ismael

Klaas

Andrey

2

Khoi

Jade

Senya

Danial

Julius

Daan

3

Matteo

Nils

Wytze

Boaz

Donovan

Aleksandra

4

Leon

Rafael

Jack

Jay

Nemo

Arseniy

5

Kasper

Daniel

Samson

Koert

Louis

Ruben-Jay

6

Aadi

Rufus

Suvan

Lan

Mark

Oskar

7

Charles

Ingo

Joris

Tom

Jan

Simon G

8

Eline

Olivier

Pieter v L

Dries

Ivan

Jonathan

9

Jule

—————————————

De groepencompetitie voor de eerste helft van seizoen 2016/2017 was als volgt ingedeeld:

Koningsgroep: Ingo, Job, Khoi, Matteo, Leon, Kasper, Aadi, Charles, Eline, Rufus

Damegroep: Max B, Ryan, Jonah, Jade, Nils, Rafael, Nils, Veerle, Daniel

Torengroep: Max de V, Senya, Wytze, Jack, Samson, Olivier, Suvan, Joris

Lopergroep: Jule, Danial, Koert, Boaz, Lan, Mark, Ismael

Paardengroep: Klaas, Jay, Tom, Nemo, Louis, Dries, Pieter

Pionnengroep: Julius, Donovan, Jan, Andreiy, Ruben-Jay, Oskar, Aleksandra, Daan

Advertenties